Wartości i standardy

Niezwykle ważne dla nas jest zachowanie możliwie najwyższych standardów, dlatego każde nasze działania opieramy na kilku jasnych i prostych zasadach. Zaufanie i bezpieczeństwo naszych Klientów stawiamy ponad wszystko i dlatego zapewniamy Państwa, że w każdej sytuacji kierujemy się poniższymi zasadami i wartościami:

Poufność

W każdym realizowanym przez nas projekcie czy zleceniu biorą udział wyłączenie dwie strony: Klient i agencja dude.pl. W żadnym wypadku nie odbiegamy od tej zasady.

Uczciwość

Gwarancja uczciwości zapewnia obu stronom spokojny i bezproblemowy przebieg współpracy. Cenimy sobie zachowanie dobrych relacji na każdym etapie projektu. Każda informacja, każdy raport wysłany do Klienta podlega sprawdzeniu i weryfikacji.

Lojalność

Nigdy nie podejmujemy się zleceń mogących powodować konflikt interesów naszych aktualnych Klientów. Jest to fundamentalna zasada zapewniające bezpieczeństwo naszego każdego Klienta.

Transparentność

Zasada transparentności zapewnia naszym Klientom pełen nieograniczony dostęp do informacji o wynikach i działaniach podejmowanych w zleconym nam projektom. Każde nawiązanie współpracy poprzedzone jest jasną i czytelną umową.

Jakość

Dokładamy maksymalnych starań, aby nasza wiedza, umiejętności oraz rozwiązania technologiczne stale były podnoszone, uzupełniane i systematyzowane. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom realizację usług na najwyższym poziomie.

Zaangażowanie

Każdy projekt traktujemy z równym należytym szacunkiem i zaangażowaniem. Nasi specjaliści do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny. Wszystkie projekty naszych Klientów traktujemy jak nasze własne i w ten sposób zapewniamy naszym Klientom tylko najlepsze efekty naszych prac.