Dlaczego my

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją oferującą usługi w zakresie marketingu internetowego. Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w wyszukiwarkach. Posiadamy status Certyfikowanego partnera Google AdWords, kilkuletnie doświadczenie i wielu zadowolonych porwacajacych klientów.

Usługi dodatkowe

Analityka internetowa

Analityka internetowa zapewnia podejmowanie wyłącznie prawidłowych decyzji na podstawie danych historycznych i analizie testów. Badane są wszystkie istotne obszary marketingu internetowego: źródła ruchu, pozyskiwanie klientów i wartość użytkowników. Trafne decyzje, wprowadzanie odpowiednich zmian do strategii marketingowej gwarantuje zwrot z inwestycji i przekłada się na większe zyski. Zobacz więcej.

Optymalizacja konwersji

Usługa optymalizacji konwersji polega na zwiększeniu skuteczności konwersji np. zwiększeniu sprzedaży, większej liczby wysłanych leadów, więcej zarejestrowanych użytkowników czy większej liczby osób zapisanych do newslettera. Nasze działania są czysto optymalizacyjne, nie wiążą się z wydawaniem kolejnych środków na reklamę. Z Klientem rozliczamy się w modelu opartym na wynagrodzeniu za efekt.

Ta sama reklama i ten sam budżet może dać więcej zamówień, więc zapytań… więcej klientów. Sprawdź szczegóły.

Konsulting

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych kampanii reklamowych w wyszukiwarkach dla wielu sektorów. Specjalizujemy się w obsłudze linków sponsorowanych, pozycjonowaniu i analityce internetowej. Mamy odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby skutecznie doradzać w zakresie każdych działań związanych z marketingiem internetowym. Dlatego też naszym Klientom możemy zaoferować usługi konsultingu polegające na planowaniu działań marketingowych, przeprowadzania szczegółowych analiz i audytów oraz wspomagamy i koordynujemy przebieg istniejących kampanii.

Pozostałe usługi

Jako agencja specjalizująca się w marketingu internetowym, oferujemy naszym Klientom usługi powiązane, wspomagające działania reklamowe. Oferujemy m.in.:

  • stworzenie dedykowanej strony docelowej – landing page
  • stworzenie tematycznego lub firmowego bloga
  • tworzenie i publikację treści