Dlaczego my

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją oferującą usługi w zakresie marketingu internetowego. Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w wyszukiwarkach. Posiadamy status Certyfikowanego partnera Google AdWords, kilkuletnie doświadczenie i wielu zadowolonych porwacajacych klientów.

Współpracujemy z: Agencja EACTIVE

Pozycjonowanie

Jako agencja dude.pl oferujemy pozycjonowanie stron od początku naszej działalności. Nasi specjaliści SEO mają jeszcze większe doświadczenie. Przez ten czas skutecznie wypozycjonowaliśmy setki słów kluczowych, a wielu Klientów powierza nam swoje strony internetowe po dzień dzisiejszy.
Nasi Klienci swój sukces w wyszukiwarkach zawdzięczają w głównej mierze naszemu indywidualnemu podejściu do każdego projektu, starannie dobieranym wyrażeniom kluczowym oraz ponadprzeciętnej skuteczności.

Pozycjonujemy skutecznie

Aby proces pozycjonowania stron odnosił korzyści w długim okresie czasu, każde działanie musi być poprzedzone odpowiednim planowaniem. Dlatego pozycjonowanie dzielimy na kilka etapów:

 • Wstępna analiza pozycjonowanej strony
 • Analiza działań i efektów osiąganych przez konkurencję
 • Optymalizacja pozycjonowanego serwisu
 • Indeksacja
 • Właściwe pozycjonowanie – link building, budowa tematycznego zaplecza, link popularity
 • Pomiar efektów, wprowadzanie zmian, ew. korygowanie strategii
 • Raportowanie wyników do Klienta

Pozycjonowanie stron z dude.pl przynosi realne korzyści

 • Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych to działania mające za zadanie osiąganie precyzyjnie określonych celów biznesowych. Osiąganie najwyższych pozycji jest tylko środkiem do tych celów. Razem z naszymi Klientami określamy strategię reklamową i wdrażamy odpowiednie pozycjonowanie tylko w tym zakresie, który może Klientowi przynieść najwięcej korzyści.
 • Pozycjonowanie rozliczane jest za efekt pracy, z gwarancją osiągnięcia określonych pozycji. To znaczy, że jeżeli strona na określoną frazę kluczową nie osiągnie określonych pozycji, Klient nie poniesie żadnych kosztów.
 • Nie ograniczamy swoich działań do pozycjonowania popularnych słów kluczowych. W zakresie SEO oferujemy również pozycjonowanie szerokie, optymalizację strony oraz audyt SEO. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują kompleksowe wsparcie w zakresie promocji strony w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.
 • Gwarantujemy stabilne wyniki i długotrwałe efekty. Pozycje strony w procesie pozycjonowania ulegają pewnym zmianom i wahaniom. Nie da się tego uniknąć w sytuacji, kiedy wyszukiwarki stale zmieniają i udoskonalają swoje algorytmy rankingujące. Niemniej postępując zgodnie z regulaminem i wytycznymi wyszukiwarek internetowych, jesteśmy w stanie niwelować niemal do zera ryzyko związane z nagłymi spadami pozycji.

Koszty pozycjonowania

Pozycjonowanie stron rozliczane jest w okresach miesięcznych w modelu płatności za osiągany efekt. Klient płaci wyłącznie jeżeli dane wyrażenie kluczowe znajdzie się na pierwszej stronie wyników. Przez cały miesiąc dokonywane są pomiary pozycji i na koniec każdego okresu Klient otrzymuje raport na podstawie którego naliczana jest opłata. Jeżeli dane wyrażenie kluczowe nie osiągnie pozycji z przedziału 1-10, to nie jest naliczana żadna opłata.

Ceny ze pozycjonowanie, ze względu na różnorodność i złożoność słów kluczowych, każdorazowo ustalane są indywidualnie.