Referencje

Nasz profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie najlepiej przedstawiają opinie naszych klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi referencjami na temat współpracy z naszą agencją:

Klemme.pl

Mam przyjemność polecić agencję dude.pl jako rzetelnego wykonawcę naszej strony internetowej oraz działań marketingowych. Kampania AdWords dała natychmiastowy efekt, a pozycjonowane słowa kluczowe znalazły się w pierwszej trójce już po miesiącu czasu.

W chwili obecnej dude.pl prowadzi całościowe działania marketingowe w wyszukiwarkach w postaci pozycjonowania oraz kampanii Google AdWords. Widoczne rezultaty sprawiają, że współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Agencja dude.pl dała się poznać jako zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem w obszarze usług internetowych. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, z przekonaniem polecamy firmę dude.pl jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w realizacji tego typu przedsięwzięć.

Krzysztof Prystasz, Klemme.pl

Zobacz w .PDF

Perfect Look

Współpracę z agencją dude.pl rozpoczęłam w momencie, gdy pilnie chciałam rozreklamować nowo otwarty salon kosmetyczny. Pracownicy agencji wykazali duże zaangażowanie oraz potrafili stworzyć produkt dopasowany do moich potrzeb. Dzięki sprawnym działaniom agencji dude.pl kampania reklamowa ruszyła z dnia na dzień, a klientów ciągle przybywało.

Działania okazały się na tyle efektywne, że zdecydowałam się kontynuować współpracę dłużej, niż to początkowo zakładałam.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Rekomenduję współpracę z agencją dude.pl firmom, które potrzebują efektywnych działań marketingowych w wyszukiwarkach.

Sabina Jakubowska, Perfect Look

Zobacz w .PDF

Mega1000.pl

Od samego początku współpraca z dude.plukładała się bardzo dobrze. Agencja dude.pl odmieniła wizerunek naszej firmy w internecie, a wysokie pozycje naszej strony w wyszukiwarkach i profesjonalnie przygotowana strona internetowa spowodowały wzrost sprzedaży.

Wojciech Weissbrot, Mega1000.pl

Videodomofony.net

Pragnę podziękować firmie DUDE.PL za bardzo dobrą współpracę i realizacje mojego projektu. Pan Artur ma niesamowicie dobre wyczucie rynku zbytu i profesjonalne podejście do pracy. Dziś nie sztuką jest tanio kupić, sztuką jest sprzedać a dzięki firmie DUDE.PL wzrost sprzedaży widoczny jest gołym okiem.

Paweł Gogołkiewicz, Videodomofony.net