O nas

Jako agencja dude.pl działamy od 2007 roku. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą świadczącą usługi z zakresu marketingu internetowego. Koncentrujemy się na prowadzeniu skutecznych kampanii reklamowych i zapewnieniu naszym Klientom wysokiego zwrotu z inwestycji poniesionych w reklamę online.

Do naszych głównych kompetencji należą: strategie reklamowe oparte na kampaniach linków sponsorowanych w systemie Google AdWords, optymalizacja i pozycjonowanie stron (SEO), analityka internetowa z wykorzystaniem potencjału narzędzi Google Analytics oraz Google Website Optimizer, optymalizacja konwersji jak również konsulting w zakresie marketingu online. Każde nasze działanie dopasowywane jest do specyfiki, potrzeb i działań Klienta. Cechuje nas wysoka skuteczność realizowanych projektów.

Doświadczony zespół specjalistów

Certyfikowany partner Google

Wszystkie nasze działania realizowane są przez doświadczony, kompetentny i kreatywny zespół specjalistów. Jako agencja posiadamy status Certyfikowanego partnera Google, a każdy z naszych managerów PPC posiada indywidualne kwalifikacje AdWords Qualified Individual. Eksperci dude.pl bardzo chętnie dzielą się wiedzą poprzez nasz firmowy blog oraz podczas codziennych spotkań z naszymi Klientami. Nasza agencja bardzo ceni sobie zaufanie i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego stworzyliśmy Wartości i Standardy, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Nasi Klienci cenią sobie współpracę z nami za:

  • szeroki wachlarz usług jakie mamy w naszej efercie – od optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych, przez kampanii linków sponsorowanych w systemie Google AdWords, analitykę internetową, audyt stron, optymalizację konwersji aż po konsulting z zakresu marketingu online.
  • indywidualne podejście do każdego projektu – analizujemy potrzeby i cele marketingowe, aby z maksymalnym zaangażowaniem skutecznie realizować strategie marketingowe.
  • doświadczenie i kompetencje – służymy pomocą w każdym aspekcie marketingu internetowego. Wdrażamy tylko skuteczne i sprawdzone rozwiązania dające najlepsze rezultaty.
  • nowe pomysły i rozwiązania – realizację naszych projektów nie ograniczamy tylko wyłącznie do ściśle wybranego zadania. Zawsze proponujemy dodatkowe rozwiązania, które mogą przynieść dodatkowe korzyści.