Dlaczego my

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją oferującą usługi w zakresie marketingu internetowego. Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w wyszukiwarkach. Posiadamy status Certyfikowanego partnera Google AdWords, kilkuletnie doświadczenie i wielu zadowolonych porwacajacych klientów.

Linki sponsorowane

Prowadząc skuteczne kampanie linków sponsorowanych w systemie Google AdWords koncentrujemy się szczególnie na celach biznesowych Klientów. Linki sponsorowane realizowane są zawsze przez certyfikowanych specjalistów AdWords, którzy opracowują najlepsze rozwiązania dedykowane dla każdego Klienta. Doświadczenie naszych specjalistów PPC gwarantuje zachowanie najwyższych standardów oraz znakomitej skuteczności wszystkich powierzonych nam kampaniom, niezależnie od branży, pozycji rynkowej oraz budżetu przeznaczonego na linki sponsorowane naszego Klienta.

Warto zaufać naszemu zespołowi

 • Jesteśmy niezwykle skuteczni – jeden specjalista AdWords ma pod swoją opieką niewielką grupę kont Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować maksymalny poziom zaangażowania w każdą kampanię.
 • Nie obiecujemy – realizujemy cele biznesowe Klientów, które są dokładnie mierzone poprzez system pomiaru skuteczności linków sponsorowanych za pomocą narzędzi AdWords oraz Analytics.
 • Wybieramy wyłącznie optymalne rozwiązania reklamy – czy to w wynikach wyszukiwania czy też w sieci partnerskiej Google np. kampanie remarketingowe.
 • Nie ograniczamy Klientom dostępu do informacji – każdy Klient ma bezpośredni dostęp do konta AdWords, przez co na bieżąco może monitorować każdy detal i aspekt kampanii.

Linki sponsorowane to nasza pasja. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z Klientem, wychodząc z założenia, że większa świadomość możliwości i korzyści jakie dają linki sponsorowane, przyniesie jeszcze lepsze efekty.
Wybierając strategie promocji bierzemy pod uwagę nie tylko bezpośrednie cele stawiane przez Klienta, ale również analizę dotychczasowych działań marketingowych. Dzięki temu w optymalny sposób dobieramy formę reklamy realizując potrzeby sprzedażowe i wizerunkowe.

Najkorzystniejsze warunki współpracy

 • Dodatkowe do 600zł na START!
 • 0zł opłaty aktywacyjnej za utworzenie konta
 • Instalacja Analytics, śledzenie konwersji oraz analiza wyników GRATIS
 • Gwarancja najniższej ceny wśród certyfikowanych partnerów Google - Jeśli znajdziesz linki sponsorowane taniej, zgłoś się do nas - przebijemy każdą ofertę.

Linki sponsorowane są skuteczne

 • Płatność tylko za efekt – linki sponsorowane rozliczane są w systemie pay-per-click, koszt naliczany jest wyłącznie za przejście użytkownika na stronę docelową, nie ma opłat za wyświetlenie reklamy.
 • Pełna kontrola – można dowolnie w każdej chwili decydować na jakie hasła mają wyświetlać się reklamy. Bez ograniczeń można modyfikować strategie marketingowe.
 • Natychmiastowy wynik – w ciągu kilkunastu minut od uruchomienia kampanii reklamy zaczynają się wyświetlać i już pierwszego dnia dotrą do potencjalnych klientów.
 • Doskonała mierzalność efektów – poprzez śledzenie konwersji i transakcji e-commerce w łatwy i szybki sposób można zidentyfikować obszary o największej skuteczności.

Certyfikowany partner Google

Certyfikowany partner Google

Posiadamy status Certyfikowanego Partnera Google, a nasi specjaliści posiadają indywidualne kwalifikacje w każdym aspekcie AdWords – zarówno w dziedzinie reklamy w wyszukiwarkach, reklamowania w sieci partnerskiej Google jak i raportowania i analizy.
Tylko kompletna znajomość Google AdWords gwarantuje optymalne zarządzanie kampaniami reklamowymi naszych Klientów.

Status certyfikacji można zweryfikować na stronie Wyszukiwarki partnerów Google.