Dlaczego my

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją oferującą usługi w zakresie marketingu internetowego. Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w wyszukiwarkach. Posiadamy status Certyfikowanego partnera Google AdWords, kilkuletnie doświadczenie i wielu zadowolonych porwacajacych klientów.

Reklama na Facebooku

Facebook jest najpopularniejszym serwisem społecznościom w Polsce i na całym świecie. Zasięg Facebooka w Polsce szacowany jest na przeszło 10 mln użytkowników, a dzięki precyzyjnemu targetowaniu możliwe jest dokładne określenie grupy docelowej.

Realizujemy strategie komunikacji w social media

Reklama na Facebooku to doskonały sposób na pozyskanie wartościowych fanów, odpowiednią interakcję z użytkownikami oraz szybki rozwój firmowego fanpage. Oferujemy kompleksową ofertę w zakresie działań w mediach społecznościowych. Prowadzimy kampania Social Ads i Engagement Ads. Nasze działania opierają się zawsze na co najmniej kilku wariantach reklam, dlatego w precyzyjny sposób możemy na bieżąco analizować skuteczność poszczególnych przekazów marketingowych i optymalnie wykorzystywać budżet reklamowy.

Dlaczego warto reklamować się na Facebooku?

  • Bardzo precyzyjne targetowanie – Grupę docelową można określić na podstawie różnych kryteriów takich jak: geolokalizacja, wiek, płeć, zainteresowania, status związku, język, wykształcenie i inne.
  • Dogodny model rozliczeń – Kampanie reklamowe na Facebooku mogą być rozliczane w modelu CPC lub CPM. Dzięki temu można przyjąć korzystniejszy model cenowy i elastycznie zarządzać budżetem.
  • Niewielki koszt reklam – reklama na Facebooku jest tańsza niż w pozostałych mediach i dodatkowo może być bardzo precyzyjnie kierowana, co pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie budżetu reklamowego.
  • Wzmocnienie przekazu pozostałych działań marketingowych – Reklamy na Facebooku mogą kierować użytkowników nie tylko na fanpage, ale również odsyłać do aplikacji, zakładki promocyjnej a nawet na zewnętrznych adres np. na stronę WWW firmy lub Landing Page.
  • Pozytywnie odbierana reklama – reklamy nie są natarczywe, zawsze pojawiają się w jednym miejscu, a dzięki dobremu targetowaniu są pozytywnie odbierane przez użytkowników, a promowane posty cieszą się dużym zaufaniem i docierają tylko do Twoich fanów lub ich znajomych.