Dlaczego my

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją oferującą usługi w zakresie marketingu internetowego. Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w wyszukiwarkach. Posiadamy status Certyfikowanego partnera Google AdWords, kilkuletnie doświadczenie i wielu zadowolonych porwacajacych klientów.

Pozycjonowanie fanpage

Firmowy fanpage na Facebooku jest stroną, która może być tak samo pozycjonowana w wyszukiwarkach jak firmowa strona WWW. Dzięki wysokim pozycjom zdobytym dla firmowego fanpage, możliwe jest osiągnięcie efektu surround oraz umocnienie pozycji marki w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Firmowy fanpage dzięki odpowiednim aplikacjom, przygotowanej grafice oraz szczegółowo opisanej ofercie – może nawet z powodzeniem zastępować stronę internetową i być miejscem bezpośredniego kontaktu z klientem.

Dlaczego warto pozycjonować fanpage?

  • Pozycjonowany fanpage przynosi korzyści w postaci dodatkowej strony widocznej w wynikach wyszukiwania i jest źródłem dodatkowego wartościowego ruchu.
  • Wzmacniany jest przekaz marketingowy poprzez widoczność w wyszukiwarce Google dodatkowej strony z serwisu społecznościowego, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród internautów.
  • Efekt surround – dzięki dodatkowej stronie widocznej w organicznych wynikach wyszukiwania, możliwe jest osiągnięcie efektu pozwalającego na zdecydowane zwiększenie wskaźnika CTR, a tym samym dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów.
  • Dodatkowa opcja – Pozycjonowanie fanpage jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku nieposiadania strony lub w sytuacji gdzie firmowa strona WWW otrzyma filtr i spadła w wynikach wyszukiwania.